Як збільшити груди / Крем для збільшення грудей — швидко та ефектно збільшить ваші груди
Збільш груди вже зараз!

Крем для збільшення грудей — швидко та ефектно збільшить ваші груди

Оновлено:

Крем для збільшення грудей купити та дізнатися більше ви можете у нас на сайті, а нижче ми розглянемо всі переваги крему для збільшення грудей перед хірургичним збільшенням, різними операціями, фізчиними вправами та збільшення грудей нетрадиційною медициною.


Замовити крем для збільшення грудей
Крем – це надійна та ефективна альтернатива всім відомим способам збільшення грудей, починаючи від народних рецептів та закінчуючи хірургічним втручанням. Чому крему для збільшення грудей віддають перевагу з-поміж інших відомих методів? Все дуже просто – дія крему неодноразово доведена щасливими жінками, яким з його допомогою вдалося домогтися бажаного розміру.

І не дивно, адже кожна представниця прекрасної статі воліє, аби їй вслід дивилися чоловіки.  Що ж манить в жінці? Беззаперечно, це й оксамитова шкіра, й блискуче волосся, й пухкі губи, виражені очі та, звичайно, розкішні груди. Та якщо за допомогою лосьйонів можна зробити шкіру ніжною, бальзами та маски сприяють красі волосся, а правильний макіяж підкреслить глибину очей, то бюсту допоможе крем для збільшення грудей.


крем для збільшення грудей купити
 

Згідно проведених соціологічних опитувань, найбажанішим розміром для жінок є третій. Але, на жаль, природа розподілила свої ресурси таким чином, що хтось пишається великими грудьми, а інші весь час намагаються віднайти дієвий спосіб їх збільшення. Так, більша половина опитаних жінок зізналася, що вкрай незадоволені розміром своїх грудей, формою, пружністю і т.д.

То що ж робити? Вчені вже неодноразово доводили, що людина щаслива тільки тоді, коли вона задоволена всім, що її оточує, в тому числі і сама собою. Саме тому прекрасна половина людства все частіше вдається до невеличких хитрощів для візуального збільшення бюсту, наприклад, білизна з пуш-ап. Інші намагаються змінити ситуацію, застосовуючи різноманітні народні засоби, випробовують фізичні вправи або ж приймають гормональні препарати. Навіть якщо деякі із цих методів і можна назвати дієвими, то результату все одно доведеться чекати мінімум три місяці. А так хочеться пишні груди вже зараз… Саме тому крем для збільшення грудей набув такої популярності – багато в чому цьому сприяв швидкий ефект.

В чому ж секрет крему для збільшення грудей? Як він діє та чи надовго зберігаються отримані результати? Відповімо на запитання, які найбільш хвилюють наших любих жінок.


крем для збільшення грудей купити

Який склад крему для збільшення грудей

«Bust Salon Spa» — це справжнісінька знахідка для всіх, хто хоче швидко та ефективно збільшити груди. Жінки, які вже спробували цей метод, ні за що не хочуть повертатися до колишніх експериментів. Переваги крему говорять самі за себе. Так, крем для збільшення грудей:
Переваги крему:

 • безпечний
 • швидко діє
 • не потрубеє допоміжних засобів

Безпечність крему підтверджується його складом, в якому цілком відсутні гормони. Це значить, що на гормональну систему засіб ніяким чином не впливає. Крім того, що крем  швидко на ефективно збільшує груди, він ще й корегує форму бюсту та додає шкірі пружності. Крем «Bust Salon Spa» всебічно впливає на груди, роблячи їх привабливими з усіх напрямків.

крем для збільшення грудей купити
Застосування крему просте, як ніколи. Спочатку потрібно прийняти душ, адже засіб потрібно наносити на чисту шкіру. Далі треба дістати із флакончика порцію крему на намастити ним груди, ніжно масажуючи протягом 5-10 хвилин. Коли крем повністю вбереться в шкіру, саме час приступити до загального масажу грудей. В день потрібно повторювати таку процедуру два рази – вранці та ввечері.

Як уже відзначалося вище, однією із головних переваг крему «Bust Salon Spa» є його швидка дія. Тільки уявіть собі, що перші результати з’являться вже за місяць! Це дійсно найбільш дієвий метод збільшення грудей серед усіх відомих людству.

Секретом ефективності крему є його унікальний склад, в якому міститься корінь Пуерарії Мірифіки – цей компонент має таку ж саму дію, як і жіночі гормони, при цьому ніяким чином не впливаючи на гормональний фон. Навіть навпаки – компонент бережливо доглядає за шкірою, омолоджує її та робить пружною. Такого ефекту вдалося отримати за рахунок речовини міроестрол – витяжки кореню Пуерарії Мірифіки. Серед інших складових крему – ефірна трояндова олія, завдяки якій засіб має приємний легкий аромат, а також сприяє пружності та еластичності шкіри, запобігаючи появі розтяжок.


крем для збільшення грудей купити
Тому у сучасних жінок з’явилася унікальна можливість мати пишні звабливі груди за найкоротший термін та без операції!  Більше немає сенсу ламати голову над тим, як збільшити груди. Крем «Bust Salon Spa», без всяких сумнівів, це революція у сфері жіночої краси.

Всього лише місяць – і ваші груди стануть пружними, більшими в об’ємі та звабливими. Крем «Bust Salon Spa» допоміг тисячам жінок з усього світу раз і назавжди позбутися комплексів та стати більш впевненими в собі.

Дослідження ефективності крему для збільшення грудей Bust Contouring Cream від Salon SPA Collection.

За умови щоденного застосування крему двічі на день та дотримання усіх рекомендацій, зазначених в інструкції, спостерігається покращення обміну речовин в області грудей.

Метою дослідження є оцінка ефективності крему.

Дослідження стосовно результативності крему проводилися вченими італійського університету ПАВІЇ на кафедрі фармакології.

У дослідження брали участь 20 жінок віком 20-45 років. Респонденти обиралися за такими критеріями:

 • Відмінне здоров’я.
 • Птоз (провисання грудей) різних ступенів тяжкості.
 • Використання крему «Bust Salon Spa» протягом усього дослідження.
 • Умова додержуватися звичного способу життя.
 • Відсутність спадкової схильності до алергічних реакцій.
 • Відсутність захворювань шкіри.
 • Усі жінки беруть участь у подібних дослідженнях вперше.

Крем потрібно наносити на груди два рази на день – зранку та ввечері, при цьому не змащуючи зону соска. Далі, легко масажуючи груди, дочекатися повного всмоктування крему. Повторювати дії рекомендовано протягом двох місяців.

Ефективність крему оцінювалася через 15 днів проведення експерименту, 30 та 60. Показники для оцінки:

 • Гідратація шкіри – перевірялася методом, визнаним на міжнародному рівні.
 • Пружність та еластичність – вимірювалися за допомогою спеціального обладнання «MERINGTORM 720 ZN»).
 • Провисання грудей. Для оцінки цього фактору застосовували фотоаналіз на основі цифрових макрофотокарток.
 • Заміри об’єму грудей – за основу взята окружність молочних залоз відповідно до класифікації виробників білизни.

Враховуючи всі дані, наведені вище, можна зробити висновок, що крем «Bust Salon Spa» дійсно покращує обмін речовин в області грудей, чому сприяє зволоження та підвищення еластичності шкіри. Перші результати з’явилися вже через 15 днів проведення дослідження. Після застосування крему протягом місяця спостерігається загальне покращення стану шкіри, підвищується пружність грудей, груди збільшуються в розмірі.

Результати отримані внаслідок проведення експериментів. Також враховані відповіді учасниць під час опитування – більше 85% респондентів оцінили ефективність крему на відмінно. Протягом дослідження негативних реакцій шкіри на крем не виявлено.

Використання крему «Bust Salon Spa» робить груди пружними, еластичними та підтягнутими, збільшуючи їх в об’ємі вже за місяць.

Замовити крем для збільшення грудей