Як збільшити груди / Як збільшити груди без операцій
Збільш груди вже зараз!

Як збільшити груди без операцій

Оновлено:

Більшість жінок не задоволена станом власних грудей. Хтось мріє про кардинальні зміни розміру, а деякі все ж хочуть хоча б трошки привести стан бюсту до ладу: зробити його більш пружним та підтягнутим. Методів існує безліч, проте найбільш популярним залишається операційний. Якщо взяти всі процедури, які виконуються в світі пластичними хірургами, операції по збільшенню грудей будуть займати левову частину відсотка від загальної кількості. І це не дивно – груди є візитною карткою будь-якої жінки, це перше, на що звертає увагу чоловік. Тому не дивно, що при нагоді прекрасна половина статі намагається покращити ситуацію із власним бюстом.

Проте не кожна людина наважиться на подібний крок – все-таки мова йде про хірургічне втручання, а воно завжди тягне за собою купу ускладнень. По-перше, процедура не з дешевих, і не всі можуть дозволити собі подібні послуги. Якщо ж звернутися до клініки, що пропонує помірні ціні, можна натрапити на неякісне обслуговування і нажити собі проблем зі здоров’ям.

Якщо ж все пройде гладко, все одно на пацієнта чекає довготривалий період реабілітації та ряд обмежень, яких доведеться суворо дотримуватися протягом всього життя. Вважаючи це все, чи варто відмовлятися від мрії мати розкішний бюст?

Звичайно, ні! Сучасні технології досягли такого розвитку, що збільшити груди без операції можна, причому, в домашніх умовах за допомогою натуральних речовин, що не наносять шкоди здоров’ю та не мають побічних дій. Крем Бюст Салон Спа було винайдено експертами, та після клінічних досліджень можна з усією впевненістю казати, що засіб є ефективним.

Крем Бюст Салон Спа – прекрасна альтернатива хірургічним операціям, особливо для людей, які з будь-яких причин не хочуть звертатися до лікарів: їм протипоказані операції або воно просто не мають коштів на дуже дорогі процедури в клініках.

Звичайно, існує декілька популярних методів збільшення грудей без операцій, переважна більшість яких є народними. Проте, жоден з цих способів не має наукового підґрунтя та не тестувався в клінічних умовах. Тож використання будь-якого кожен починає на свій страх і ризик. Єдина порада – звернуться до лікаря перш ніж починати експерименти над власним тілом – таким чином ви зможете іберегтися від побічних наслідків.

Як збільшити груди без операції?

Набрати вагу

Дійсно, якщо загальна маса тіла збільшується, це не може оминути й груди, які теж набирають у вазі, стають більшими і об’ємі.

як збільшити груди без операцій

Проте, кількість не завжди означає якість, тож доведеться забути про пружність та красу бюсту. Цей метод не підходить жінкам, які і так страждають від надмірної ваги та хочуть отримати гарні груди, залишивши при цьому власну талію тонкою та стрункою. Крім того надмірна вага, безперечно, шкодить нашим судинам та роботі важливих органів, тому користуватися цим методом треба досить обережно.

Грудне годування

Існує думка, що годування грудьми може позитивно відобразитися на розмірі наших молочних залоз. Не існує теорії яка б підтвердила цю думку, проте вона й досі не є спростованою. Тому жінки, які спеціально уникають грудного вигодовування, переводячи дітей на штучне харчування, науково не мають жодної переваги (в плані розміру та форми грудей). З іншого боку – користь грудного вигодовування підтверджено, а здоров’я та імунітет дітей завжди має бути в пріоритеті. Тому зважайте на це роблячи вибір на користь штучних сумішей. Краса грудей річ надзвичайно важлива, та що може бути важливішим, ніж власна малеча? Не відмовляйтесь від грудного вигодовування не маючи для цього цілком серйозних причин!

Більше Тофу в раціон!

Сир Тофу та інші соєві продукти виробляють репродуктивний гормон естроген, який позитивно впливає на стан наших молочних залоз. Тому не забувайте додавати такі продукти до свого раціону. Проте, ефективність такого харчування поки що не підтверджена науково – перед тим, як розпочати подібну «дієту», все ж проконсультуйтесь із власним лікарем. Можливо, ви маєте алергію на певні компоненти, не треба ризикувати своїм здоров’ям.

Більше вітамінів

Ця порада нікому не зашкодить – зверніть увагу на свій раціон в цілому, вживайте більше фруктів та овочей – деякі поживні речовини здатні підтримувати рівень пролактину та естрогенів, що позитивно впливають на ріст молочних залоз. Тай й така рекомендація не буде зайвою для загального розвитку організму.

як збільшити груди без операцій

Революційні способи

Цей метод не є народним, більше того, пройшов клінічну перевірку під наглядом спеціалістів. Доведено, що крем Бюст Салон Спа після 30-денного використання значно поліпшує стан грудей, збільшує об’єм та позитивно впливає на стан шкіри. Крім того, для більшого ефекту, рекомендується наносити Бюст Салон Спа масажними рухами, що суттєво покращить лімфодренаж грудей.

Замовити його дуже просто, натиснувши конпку «замовити» нижче:

Замовити крем для збільшення грудей