Як збільшити груди / Як збільшити розмір грудей
Збільш груди вже зараз!

Як збільшити розмір грудей

Оновлено:

Звичайно, з віком все більше жінок турбує питання як збільшити розмір грудей, і навіть в юності багато хто хоче як збільшити розмір грудейзмінити форму грудей, мати більший розмір, ніж є насправді.

Як збільшити розмір грудей

Чомусь вважається, що розмірами, формами та об’ємами грудей непокояться радше жінки старшого віку, ніж юні дівчата. Проте, це застарілий стереотип. Справа в тому, що все більше молодих леді вважають груди своєю візитівкою, тому впевнені, що бюсту треба приділяти належну увагу. Не всі можуть похизуватися гарними формами від природи, когось трохи обділили розміром або пружністю. Проте не варто махати на себе рукою, а краще прагнути удосконалити власну зовнішність, зробити так, щоб вона була бездоганною. Сьогодні ми розповімо про всі можливі методи та способи як збільшити груди.

Не секрет, що чоловіки частенько, знайомлячись з дівчиною, звертають увагу на її груди. Проте, деякі дівчата вважають свої груди недостатньо привабливим, соромляться їх! Власні груді, замість того, щоб стати предметом для гордості, стають причиною стресу. Тому питання як збільшити груди, привести їх до ладу, надати їм правильної форми, актуальне для багатьох жінок та дівчат. Як же знайти на нього вірну відповідь?

Існує багато факторів, які як негативно, так і позитивно впливають на форму грудей. Із тих, що допомагають нашому бюсту виглядати апетитніше: фізичні вправи та фітнес. Давайте розглянемо, як саме спорт може зарадити одвічній проблемі та чи є якісь негативні фактори у такого методу.

Масаж грудей

Масажі дуже добре зарекомендували себе для покращення зовнішнього вигляду грудей. Плюс цього методу, безпосередньо в тому, що масаж грудей можливо робити не тільки всалоні краси, а й вдома, власноруч. Але треба знати, чи всім буде корисний масаж в такій делікатній зоні?

Користь чи шкода від масажу

Якщо це легкі розстирання, то це дійсно корисно в любому віці. І ось чому:

 • Масаж чудово впливає на шкіру грудей, вона підтягується роблячи ваші груди більш пружніми та підтягує їх
 • Покращується кровообіг, тканини збільшують постачання кисню, розширюються судини
 • Механічне подразнення на цій ділянці призводить до благотворних змін зони декольте

Якщо ви дійсно хочете побачити ефект з перших днів, під час масажу використовуйте крем Bust Salon Spa, адже саме при масажі активізується основна дія крему яка підтягує та робить ваші груди пружніми.

Тепер щодо застережень. Приступаючи до масажу, вам необхідно зробити УЗІ молочних залоз, щоб бути впевниними, що ваші груди здорові. Є суворі протипоказання щодо масажу, це мастопатія кісти і доброякісні пухлини.

Також, необхідно пам»ятати, що якщо після масажу у вас болять груди — треба відмовитись від нього. Це може спричинити невміле виконання масажу.

масаж для збільшення грудей

ТОП-5 масажів для пружніх грудей та техніка виконання

Масаж – чудовий спосіб підвищити пружність обвислої шкіри грудей. Та насамперед це і прекрасна профілактика виникнення в’ялості шкіри та зморшок. Масаж легко виконується кінчиками пальців. Найчастіше декольте масажують з допомогою погладжування, яке сприяє зміцненню шкіри, посилення відтоку лімфи і розслабленню нервової системи.

Гігієнічний

Один з самих ефективних та чудових масажів. Виконується він перед сном, відразу після прийняття водних процедур. Для найкращого ефекту використовувати можна вище зазначений крем, але якщо немає під ркукою, спробуйте менш ефективну оливкову або персикову( абрикосову) олію. Якщо шкіра занадто зав»яла, спробуйте 1:1 змішати обліпихову та соняшникову олію.

Перший гігієнічний - це серія рухів в масажі - розтягування

Перший гігієнічний — це серія рухів в масажі — розтягування

Другий гігієнічний (класичний) - це серія вправ - розстирання

Другий гігієнічний (класичний) — це серія вправ — розстирання

 1. Перед початком будь-якого масажу грудей, необхідно починати з погладжування, саме погладжування сприє в підготовці тканин грудей до масажного впливу.
 2. Починаємо розстирання. Ніжно кінчиками пальців виконуємо кругові рухи, як зображено на картинці зверху.
 3. Розминання слід виконувати дуже обережно, масажуємо тільки шкіру виконуючи «пощіпування».

Гігієничний масаж є класичним видом масажу для грудей, підвищує пружність, покращує кровообіг.

Фізичні вправи

як збільшити розмір грудейТеорія, що фізичні вправи виправляють ситуацію, яка з тих чи інших причин могла зашкодити красі нашому бюсті, по суті, ні на чому не ґрунтується. Справа в тому, що молочні залози не мають м’язової тканини. Тому збільшитися груди не можуть. Проте, надати їм правильної форми та зробити більш пружними – можливо. Яким чином? Все це відбувається завдяки «подушці» на якій розташовано бюст. Якщо виконувати вправи правильно, можна досягти певного результату. Та і спорт ніколи не стане на заваді, якщо займатися ним з розумом. Тому обов’язково пройдіть консультацію з лікарем перед тим, як придбати собі абонемент до тренажерної зали або навіть перед тим, як почати бігати зранку по стадіону, розташованому біля дому.

Як часто треба займатися, щоб досягти певного результату? Приблизно три-чотири рази на день, проте спеціалісти рекомендують робити перерви між заняттями, в ідеалі – один-два дні. Якщо такий графік вас влаштовує, тоді дозвольте дати вам декілька рекомендацій. Проте, незважаючи на те, що їх писали провідні спеціалісти, бажано хоча б перші тренування проводити під наглядом професіонального тренера, який виправить всі ваші помилки.

Перш за все — розминаємо м`язи

Перед тим як почати тренуватися, необхідно розім’яти тіло. Це допоможе запобігти розтягування і різноманітні травми.

Тут не потрібно придумувати будь-які особливі або замудрені вправи, просто згадайте фізкультуру. Особливий наголос варто робити на м’язи грудей, адже тренувати ви будете саме їх.

Починати тренування необхідно з простих, а після переходити до більш складних вправ. Так ви зможете домогтися більшого ефекту і зможете уникнути болю розтягнень.

Вправа 1

Станьте рівно, ноги розставте на середину плечей. Бажано знайти для них невелике навантаження, для цього цілком зродиться підручник або записник. Підніміть руки вгору та у русі плесніть в долоні. Не забувайте про правильне дихання, воно теж надважливе під час виконання будь-яких вправ.

Вправа 2

Ляжте на спину, переконайтесь, що вам зручно і нічого не заважає. Візьмуть в руки щось важке, наприклад, гантелі. Але якщо їх немає, згодяться й літрові або дволітрові пляшки з водою. Розводьте руки в сторони, а потім знову зводьте їх у вихідне положення, проте не опускайте для відпочинку – весь час тренування руки мають бути напруженими. Повторити вправу до 20 разів. Потім перепочити і зробите ще двічі по 20 разів.

Вправа 3

Ляжте на спину і візьміть в руки будь-які важкі предмети, гантелі чи пляшки з водою. Руки закидайте за голову, проте, землі не торкайтеся. Потім повертайтеся в вихідне положення. Кількість повторів – до двадцяти. Після короткого перепочинку зробіть ще два підходи.

Вправа 4 — віджимання від стіни
вправа для збільшення грудей
Включають в роботу наступні м’язи — велику грудну і передню зубчасту. Крім цього задіюються пряма живота, коса живота і триголова плеча. Виконуючи вправу, можна руки поставити як ширше плечей, так і вже плечей. При широкій постановці велике навантаження дістаються м’язам грудей, при вузькій постановці – трицепсу плеча. Чим більше кут тіла по відношенню до стіни, тим більше навантаження. Поїхали:

 1. Відступаємо від стіни приблизно на один крок.
 2. Робимо упор об стіну, розташовуючи руки перед грудьми.
 3. Віджимання виконуємо згинаючи руки в ліктях. Тіло при цьому являє собою одну лінію. Поперек вигинати і округляти не можна, від цього загубиться навантаження на грудні м’язи.
 4. Виконуємо десять вправ з декількома підходами.

Вправа 5 — розведення рук
вправа розведення рук для збільшення грудей
Розведення рук – одне з найбільш простих, але від цього не менш ефективних вправ. Вихідна позиція – лежачи на спині, в руки візьміть гантелі і тримайте їх на рівні грудної клітини, розводите в сторони, піднімайте руки вгору, повертайтеся у вихідне положення. Необхідно виконати близько 10 таких підходів.

Такі вправи, та ще сотня подібних, підходять не лише для того, щоб зробити груди більш красивими та пружними. Вони ідеальні також для зміцнення м’яз спини. Не забувайте, що спорт – наше життя і нехтувати ним не варто.

І навіть якщо результату у вигляді красивих та пружних грудей ви відразу не отримаєте, все одно шкоди від фізичних вправ не буде. Звичайно, якщо робити все в міру та правильно. Справа в тому, що користь спорту доведена не одним поколінням лікарів, тому займатися ним треба не тільки жінкам, що прагнуть удосконалити свій бюст. Якщо хочете скинути зайву вагу або ж просто зміцнити власне тіло, без фізичних навантажень не обійтися. Тому відкладіть сумніви і починайте змінювати своє життя на краще. Навіть якщо не вдасться довести форму власного бюсту до ідеалу, все одно ви не пожалкуєте, що витрачаєте час на фізичні тренування.

Правильна їжа

Кажуть, що якщо їсти багато капусти, груди стануть більшими. Знову-таки, немає наукового підґрунтя для подібних теорій. Скоріш за все, це один із так званих народних порад, які виникли невідомо-звідки. Проте, деякі спеціалісти говорять про ефективність такого методу, але лише для підлітків. Якщо організм росте і розвивається, формуючи форми, можна скорегувати їх, вживаючи капусту. Якщо жінка вже оминула цей період, на жаль, вживання білокачанної вже ніяк не вплине на форму та розмір бюсту. Такий самий ефект виникне після додавання до раціону дріжджів, сирого тіста. Більше того – останній продукт у великій кількості лише зашкодить.

Чи існують продукти, вживання яких наблизить до бажаного результату?

Так, і це квасоля, соя, представники більшості зернових культур, горох.

ТОП продуктів для збільшення грудей

 1. Масло насіння льону.
  Містить лінолеву і ліноленову кислоти, цілий комплекс вітамінів і мінеральних речовин.
 2. Шишки хмелю
  Хміль прекрасне джерело фітоетрогенів – рослинних аналогів жіночих статевих гормонів.
 3. Материнка
  Народна назва цієї рослини – материнка. Широко застосовується в складі жіночих трав’яних чаїв
 4. Гуньба
 5. Фенхель
 6. Соєві боби
  Соя багата фітестрогенами, тому страви з неї дуже корисно вживати жінкам.
 7. Банан

Які продукти не збільшують груди (розвіюємо міфи)
Капуста. Корисність цього овоча не викликає сумнівів, проте всупереч загальному міфу — на ріст грудей капуста ніяк не впливає.
Дріжджі. На збільшення грудей не впливають, допоможуть набрати масу.
Мед. Корисне джерело вітамінів, на ріст грудей також ніяким чином не впливає.
Молоко. Не виявлено зв’язок з ростом грудей.

Збільшити розмір грудей можна, якщо збільшити всю масу тіла. Для цього потрібно лише щодня вживати продукти, які не рекомендовані дієтологами: тістечка, піцу, олію, смажене м’ясо і таке інше. Дуже добре підійде пиво. Проте, якщо ви не плануєте стати схожою на колобка, від такого методу краще відмовитися – навіщо вам товстішати, груди того не варті.

У жіночих грудях м’язи складають лише малу частину, тому на шляху до досягнення мети потрібно не забувати і про жировий прошарок. Для збільшення об`эму потрібно в оптимальній кількості вживати корисні жири. Єдиний недолік такого підходу – надлишок жирів у грудях втрачає тонус і пружність, в результаті чого обвисає.

Народ любить казати, що для досягнення бажаного ефекту добре підійде також відвар, настояний на шишках хмелю. Проте, приготувати правильно напій не так і просто – дуже важливо ретельно дотримуватися рецепту, щоб досягти бажаного результату.

Рецепт напою для збільшення грудей

Візьміть одну склянку води (приблизно 200 мл речовини). Одну столову ложку хмелю, який попередньо зібрали в кінці літа або на початку вересня, додайте до води. Після цього напій треба ретельно прокип’ятити та варити на невеликому вогні. Не забудьте прикрити каструлю с відваром кришкою – нехай кип’ятиться близько восьми-десяти хвилин. Коли напій охолоне, він стане готовим до вживання – тричі на день перед їжею по чверті склянки.

Перед тим, як наважитися на подібні процедури, варто переконатися, що у вас немає алергії або інших протипоказань. Для цього рекомендується звернутися до лікаря, можливо, до дільничного терапевта. Пам’ятайте, що велика концентрація хмелю може мати токсичну дію на організм, тому не варто експерементуватиіз власним здоров’ям, навіть якщо дуже хочеться збільшити свої груди в домашніх умовах.

Універсальний безпечний метод

Ми вже перерахували вам безліч методів, які допоможуть вам збільшити власні груди в домашніх умовах і не дуже дорого. Проте більшість з них мають побічні дії, тому нерідко люди від них відмовляються. Та чи є альтернатива? Невже без хірургічного втручання не обійтись?
як збільшити розмір грудейРеволюційні дослідження, які проводились протягом декількох років, дали надію жінкам, що бажають змінити форму бюсту. Після практичних експериментів було розроблено крем під назвою Bust Salon Spa. За словами експертів, це поки що єдиний засіб, яким можуть користуватися всі, без винятку, не боячись завдати шкоди своєму здоров’ю. Чому цей крем настільки ефективний?

Справа в активних компонентах, які входять до його складу. Мова йде про цілий комплекс вітамінів та мікроелементів, які допомагають збільшити молочні залози жінки. Активний компонент – алое вера має дію, активність якої перевірено роками. І головне – гель не має побічних ефектів. Проте, без негативу не обійшлось – нажаль, дія крему не миттєва, і щоб отримати перші і такі бажані результати треба використовувати його не менше місяця. Проте, за тридцять днів ви нарешті зможете отримати груди своєї мрії та суттєво наблизитися до ідеалу.

Другий негативний фактор – дія тимчасова, тому вам доведеться час від часу повторювати процедури. Але це неважливо, адже у домашніх умовах з завданням справляться всі.
Чи готові ви стати об’єктом для заздрощів? Чи готові ви приймати компліменти та ловити на собі здивовані погляди? Якщо так, тоді негайно спробуйте крем Bust Salon Spa, який не розчарує вас.

Якщо ви не повністю довіряєте ефективній дії крему, під час його застосування підсилити результат можете фізичними вправами та правильним харчуванням – додайте до раціону більше вітамінів, овочів та фруктів.

Ви й оглянутися не встигнете:

 • як бюст суттєво збільшиться,
 • стане більш пружним,
 • а шкіра – гладенькою і м’якою.

Звичайно, ви можете не довіряти дії крему, та спробувати варто. Не дозволяйте вашим комплексам щодо маленького розміру бюсту формувати ваше життя. Будь який стрес шкідливий, а якщо вже цей стрес виникає через незадоволеність власним тілом, тоді, тим паче, треба позбутися його якомога швидше.

Скільки жінок вважає, що саме через бюст вони не можуть зробити своє життя щасливим! Вдало вийти заміж, знайти собі чоловіка та просто бути об’єктом уваги та компліментів.

До речі, ця проблема не нова – з історичних архівів ми дізнаємось, що багато поколінь жінок намагалося виправити форму своїх грудей, вдаючись при цьому до різних методів. Звідси і з’явилась ця «народна творчість», яка рекомендує нам їсти капусту або обирати на сніданок сире тісто. Проте, лише у жінок нашого століття є можливість збільшити груди в домашніх умовах та без операцій – завдяки революційному винаходу під назвою Bust Salon Spa.
Нижче ми приводимо порівняльну таблицю з методами:

Століття Метод Вартість Ефективність Шкода здоров’ю
XVIII (18те століття) капуста низька низька не виявлено
XVIV (19те століття) сире тісто, настоянки низька низька середня
XX (20те століття) дріжжі, пиво, набір ваги низька низька висока
XXI (21е століття) I десятиліття хірургічні операції надвисока висока надвисока
XXI (21е століття) II десятиліття крем Bust Salon Spa низька висока не виявлено

Судячи по данним порівняння, стає зрозумілим який саме засіб використовувати Вам.
Спеціалісти не рекомендують ставити експерименти над своїм тілом, та досліджувати різні методи збільшення грудей. Bust Salon Spа пройшов клінічні випробування та є повністю безпечним способом збільшення бюсту. Жінки, які хоч раз пробували ефективність дії Bust Salon Spa більше ніколи не поставлять її під сумнів. І, тим більше, не стануть травити свій організм сумнівними настоянками, байдуже, виготовлено їх в домашніх умовах, чи вони придбані в Інтернет-магазині. Перш ніж наважитися на таку покупку, запитайте у продавців, що пройшов товар клінічні дослідження. Якщо ні – перед вами сумнівний засіб, який не тільки може не допомогти, а ще й добряче нашкодить вашому організмові. Чи варте воно того? Певне, що ні, так що будьте вкрай обережними.

Відгуки:

відгуки

Людмила Д

Чудовий ефект збільшення грудей на 1-2 розміри. Без небезпечних речовин!
Мінусів за 2 роки не виявила.
Шукала крем для збільшення грудей, до складу якого не входять небезпечні консерванти…
Звернула увагу на цей крем вперше в Італії, тому що ця косметика зроблена там і більш популярна в цій країні, потім знайшла і в Україні на цьому сайті.
Ефект чудовий!! Наносила на груди перед сном, і десь через 2-3 тижні помітила, що об’єм грудей збільшується. Через 1.5 — 2 місяці візуально груди збільшилася на 1 розмір, зняла виміри — на все 2 розміру! Немає ніяких неприємних відчуттів в грудях. І на гормональний фон не діє. Користуюся протягом 2 років, дуже задоволена!
Рекомендую!

відгуки

Dinochka

дівчата, правда допомагає? може в тренажерці накачати? я так давно шукаю такий крем, один замовила від Гуам, дорогий…якщо не допоможе спробую цей

відгуки

Просто займаючись в тренажерці точно не збільшите, випробувано — підтягнути, будь ласка, АЛЕ збільшити — точно ні, навіть зменшити швидше, та як груди частково складаються з жиру в тому числі, спалюєте жир, зменшуються груди, той же ефект схуднення. Я використовую цей крем і займаюся в залі — мені подобається, результат є, а це головне.

відгуки

Не дивлячись на щільність при втиранні, вбирається добре. грудочки не утворюються, не скочується, до білизни через хвилин трьох після нанесення не липне. На одязі слідів не залишає.
запаху майже немає, або я його не відчуваю. на шкірі крем відчувається (не липне і не мажеться). але просто перші хвилин тридцять розумієш, що ти намазалася. Мене відчуття не дратують.

Про саме довгоочікуване — про збільшення грудей. При використанні протягом тижня ефект помітний навіть на шкірі. стає більш бархатистою і щільною.

Протягом десь трьох-чотирьох тижнів шкіра стає пружною, проявляється прям як ефект пушапа.
Якщо користуватися на регулярній основі то в принципі ефект є. Але ось який ефект. Я б описала так, це ваші ж груди але на кілька років молодше, підтягнуті, пишніші чи що. Ефект збільшення може і є але на розмір — півтора максимум. Залежить від початкової бази))

В цілому як засіб догляду мені подобається. Рекомендую

відгуки

Після годування двох дітей груди сильно зменшилися в розмірах, трохи відвисли. Думала вже і про пластику, але під ніж дуже не хотілося лягати. Цей продукт мені порадила моя сестра, вона знала як я комплексую з цього приводу. Ну і плюс вона випробувала його на собі і на подругах. Товар був вперше представлений тільки в Італії, зараз досить таки популярний в Україні. Склад дуууже непоганий я перевіряла, що дуже радує, від даної мазюки ніякої алергії не буде. Наносити його слід перед сном, так ефект буде більш помітніше. Буквально через місяць я помітила результат, груди однозначно стали більше, навіть по ліфчику відразу стало видно, довелося міняти!. Кремом слід користуватися хоча б раз на тиждень, інакше ефект просто зникне. Немає ніяких нарікань до даного продукту, печіння та свербіжу не було, запах теж не викликав ніякого невдоволення. Одні суцільні плюси. Користуюся цією косметикою вже протягом півроку.

Додати відгук

Замовити крем для збільшення грудей