Як збільшити груди / Як збільшити груди ще один спосіб
Збільш груди вже зараз!

Як збільшити груди ще один спосіб

Оновлено:

Питання «Як збільшити груди?» цікавить більш ніж 80% жінок. Адже, згідно статистики, саме така кількість представниць прекрасної статі вкрай незадоволена своїм бюстом – когось не влаштовує форма, когось – розмір, а інші бажають зробити груди більш пружними та еластичними.

Більше того, соціологічні опитування свідчать, що переважна більшість жінок з маленькими грудьми стверджують, що саме з цієї причині вони самотні. Бідолашні жінки впевнені, що, якби розмір бюсту був би хоч трішечки більшим, то це значно б допомогло у вирішенні проблем, пов’язаних із особистим життям.

При цьому варто зауважити, що інші 15% опитуваних цілком задоволені своїми грудьми. Вони навіть вважають, що маленький бюст – це маса переваг. Наприклад, можна без зайвих труднощів спати на животі, легше підібрати білизну та й взагалі, нібито й під час звичайної ходьби нічого не заважає.

Можливо, маленькі груди й справді мають багато плюсів, але факт залишається фактом. Пишний бюст – це все-таки привід для гордості, атрибут краси, який притягує погляди чоловіків. Вченими вже давно доведено, що під час першої зустрічі представники сильної половини людства в першу чергу звертають увагу саме на груди, і лише потім – на обличчя та інші частини тіла.

Цікаві результати отримано із соціологічних досліджень, в основі яких – чоловічі уподобання жіночих грудей із різних кінців світу. Так, латиноамериканці обожнюють якомога більший бюст, вважаючи ідеалом груди 5-6-го розміру. А от європейці схильні вважати, що оптимальний розмір грудей – це 3-й або ж 4-й. Окрім цього, саме такий розмір вважається ознакою доброго здоров’я жінки.

З іншого боку, тяга чоловіків до великих грудей обумовлюється ще й сексуальним потягом. Адже більшість чоловіків вважають, що чим більший бюст, тим більше задоволення можна подарувати жінці.

А ще дуже цікаво подивитися на питання жіночих грудей з точки зору народної мудрості, згідно з якою – головне не кількість, а якість. Мова йде не лише про розмір бюсту, а й про форму грудей. Так, навіть великі груди можуть зіпсувати враження про свою господиню, якщо вони – обвислі та позбавлені чіткої форми. І навпаки – маленькі груди можуть бути досить привабливими, але тільки у тому випадку, якщо вони пружні та еластичні. Також дуже важливі пропорції. Погодьтеся, що маленька жіночка, вагою 45 кілограмів та з 5-м розміром грудей виглядає якось не дуже. Ситуація навпаки також невтішна – коли бачимо тучну жінку з маленькими грудьми.

Як би там не було, але дівчата із пишним бюстом набагато рідше скаржаться на свою зовнішність, ніж дівчата з маленькими грудьми. Тому ми підіймаємо неймовірно актуальну тему для більшості жінок, розповідаючи про всі можливі способи збільшення грудей без оперативного втручання. Навіть не звертаючи уваги на те, що опитування чоловіків показують, що деякий відсоток сильної половини людства в захваті саме від силіконових грудей. Але не все те, що добре для чоловіків, добре і для жінок.

Не секрет, що збільшені шляхом хірургічного втручання груди приносять своїм власницям багато неприємностей. Крім того, що операція – це вже сам по собі болісний та дорогий крок, так ще імплантатам потрібно забезпечити відповідний догляд.

Перед тим, як безпосередньо приступити до способів, за допомогою яких можна збільшити груди в домашніх умовах, для початку потрібно згадати дещо з уроків біології.

Будова грудей

stroenie_grudi

Груди – це орган, в основі якого знаходяться сполучна, залозиста та жирова тканини. У молочних залозах містяться протоки, кровоносні судини, а також нервові закінчення. Груди «прив’язані» до грудного м’яза за рахунок сполучної тканини.

Форма грудей підтримується завдяки «зв’язкам Купера», які починаються в тілі та приєднані з ділянками, розташованими під шкірою, за допомогою верхньої частини молочних залоз. Завдяки тому, що «зв’язки Купера» неймовірно м’якенькі, це дозволяє виконувати грудям свої функції. Але, з іншої сторони, саме ця властивість через деякий час призводить до того, що  зв’язки послаблюються. Як результат – некрасиві обвислі груди.

Тіло молочної залози складається із 15-20 часточок, повернених верхом до соску. Сполучна тканина є пошаровим розподільником для цих часток. Сполучна тканина має вигляд сітки (сполучнотканинні тяжі), яка приєднана до ключиці. Внизу сітка утворює капсулу, де й знаходиться молочна залоза. В залежності від міцності та пружності капсули утворюється та чи інша форма грудей.

Напевне, кожна жінка помічає зміни в своєму організмі, зокрема в молочних залозах, які трапляються під час менструацій. Насправді так і є – груди змінюють будову в залежності від циклу. Наприклад, якщо овуляціє має настати через декілька днів, то протягом цього періоду можна спостерігати значне збільшення кількості епітелію проток і часточок. Це якщо виразитися біологічними термінами. А якщо сказати просто, то в цей час груди жінки збільшується в об’ємі, що й пояснюється кровонаповненням та набряком молочних залоз. Дуже часто під час менструацій жінка відчуває неприємні відчуття – це пов’язано із підвищенням чутливості грудей.

Також груди збільшується у підготовчому процесі до лактації, що відбувається завдяки тому, що залозиста тканина стрімко розростається. У випадку, якщо зачаття не відбулося, сформовані структури атрофуються протягом кількох місяців. Більше того, все подальше життя жінки супроводжується цим процесом.

Дуже цікаво, що розмір грудей змінюється разом і з вагою тіла. Так, якщо жінка починає худнути, то перше, що втрачає масу, так це груди. Так само і під час поправляння – коли жінка набирає вагу, то в першу чергу це можна помітити, дивлячись на її бюст. Ці процеси залежить від того, якої тканини – жирової або тканинної – в грудях більше. Якщо перебільшує тканинна, то процес схуднення/набирання ваги не дуже відмітиться на грудях. Якщо ж навпаки, то груди «постраждають» у першу чергу. Цікаво, що кожен кілограм додає грудям біля 20 грамів. Відповідно, 5-10 зайвих кілограмів можуть значно виправити ситуацію з маленьким бюстом.

Крім ваги, на розміри грудей також впливають гормони. Під час менструацій відбувається сильний приплив гормонів, тому в цей період груди жінок збільшуються. Також збільшення грудей спостерігається у тих жінок, які ведуть регулярне статеве життя.

Можна зробити висновок, що на розмір бюсту впливають розміри молочної залози, жирової тканини, розвиненість м’язів грудей, «робота» кровоносної системи, а також гормони, зокрема, естроген. Брак естрогену призводить до значного зменшення грудей, а надлишок – до збільшення.

Що таке розвиненість м’язів грудей? Це той фактор, який головним чином вливає на пружність та еластичність бюсту. Недостатньо розвинені м’язи провокують провисання молочних залоз. Панацеєю від обвислих грудей частково може стати спорт – правильно підібрані фізичні вправи значно покращать форму грудей, зроблять їх більш пружними та еластичними, запобігаючи обвисанню.

Як зробити груди більшими за допомогою спеціального крему

Крем – це один із найбільш дієвих та ефективних способів збільшення грудей в домашніх умовах. Звісно, мова йде не про будь-який крем, а про засіб, виготовлений за спеціальною формою для надання бюсту потрібного розміру та форми. Основою складу такого засобу є естроген – гормон, який впливає на пишність грудей. Деякі креми мають у своєму складі фітоестрогени – рослинні речовини, які максимально подібні в своїй будові до гормонів жінки. Саме тому такі креми здатні вплинути на ріст грудей. При цьому, на відміну від прийому гормональних препаратів, крем діє локально, адже наноситься безпосередньо на проблемну зону – груди. Тобто його застосування не створює гормональний збій в організмі жінки, а результат зберігається на достатньо довгий період.

Також виготовляють креми, що впливають на кровоносну систему грудей, провокуючи пришвидшену циркуляцію крові. На жаль, результативність таких засобів дуже слабка – такий крем не здатний закріпити ефект на довгий термін, тому груди починають втрачати форму буквально за кілька днів після завершення використання засобу.

Дослідження вже неодноразово показали, що найбільшу користь приносять змішані креми для збільшення грудей. Тобто засоби, які містять в своєму складі фітоестрогени, а також інгредієнти, що покращують циркуляцію крові. Під час вибору крему варто бути дуже обережними. Потрібно звертати увагу на склад засобу в першу чергу. Добре, якщо крем складається в основному із природних компонентів. В іншому випадку засіб може викликати алергічну реакцію та інші небажані побічні дії.

Тестування показують, що крем для збільшення грудей дійсно «працює». При умові регулярного застосування вже за тиждень можна спостерігати перші результати. Усього за 7 днів груди в об’ємі збільшуються на пів сантиметра, а якщо користуватися кремом 3 тижні, можна домогтися збільшення молочних залоз на пару розмірів.

Любі жінки, спеціально для вас ми ретельно перевірили всі креми для збільшення грудей, що сьогодні випускаються компаніями чи не з усього світу. Численні тестування показують, що найбільш дієвим та ефективним є саме цей крем.

Як збільшити груди за допомогою таблеток

Відомо, що багато жінок в процесі пошуку ефективних засобів для збільшення грудей звертаються до вживання таблеток. Такі препарати також містять у своєму складі гормони, тому насичують ними організм жінки, «працюючи» зсередини. Однак вчені попереджають, що з таблетками варто бути дуже обережними, і без попереднього консультування з лікарем краще нічого не приймати. Тому що дуже часто пігулки містять не справжній естроген, а біологічно активні добавки, що начебто імітують гормон. Таким чином, таблетки не тільки не збільшать груди, а й можуть спричинити неабиякі проблеми зі здоров’ям.

В результаті проведеного дослідження групи добровільних жінок було виявлено збільшення грудей у тих, хто вживав протизаплідні пігулки, антидепресанти, а також естроген у чистому вигляді. Також тестування показали, що для збільшення бюсту жіночий організм має виробляти пролактин. Це – речовина, що стимулює появу естрогену та «відповідає» з розподіл та відмирання клітин. Можна зробити висновок, що крем для збільшення грудей набагато ефективніший від пігулок, тому що його дія – локальна, і цей засіб не погіршує загальний стан здоров’я жінки.

Тому ще раз наголошуємо, що таблетки, які можна придбати майже в будь-якій аптеці і які «обіцяють» збільшення грудей на декілька розмірів – це не що інше, як міф, вигадка маркетологів для стимулювання збуту товарів. Крім того, що результату від препаратів нуль, так ще й таблетки коштують недешево, тому це ще й викинута на вітер немаленька сума грошей. І, найголовніше, пігулки можуть вам нашкодити. Також варто взяти до уваги, що під час прийому будь-яких гормональних препаратів куріння протипоказано. А от крем Бюст Сайз не має ніяких протипоказань, не викликає алергічних реакцій на не шкодить здоров’ю. При цьому крем для збільшення грудей дійсно ефективний, з чим погоджуються тисячі щасливих жінок, які випробували дію крему на собі та отримали бажані результати.

Як збільшити груди за допомогою вакуумного масажу

Якщо ви не відноситесь до категорії жінок, що приймають медичні препарати без консультування з лікарем, як варіант, для збільшення грудей можна розглянути й інші способи, зокрема – механічні. Сьогоднішній ринок має багато пропозицій щодо різних методів для збільшення бюсту. Це – спеціальні пристрої, всі вони різні за будовою, але однакові за принципом дії.  Переважна більшість таких девайсів має помпу та чашку для грудей. Діє такий апарат дуже просто. Груди вкладається в чашку, а далі потрібно попрацювати з помпою, яка відкачує повітря. Таким чином, створюється вакуум, внаслідок чого відбувається приплив крові до грудей. Ось і весь секрет збільшення грудей за допомогою вакууму.

Такий спосіб дозволяє самостійно контролювати результати. Тобто, як тільки ви помітите, що груди збільшилися до потрібного розміру (а це буде видно чи не відразу), варто припинити дії. Дійсно, результати з’являються миттєво. Однак одне лише використання пристрою не здатне закріпити ефект, тому використовувати апарат потрібно день у день по 15 хвилин протягом багатьох тижнів. Вакуумний апарат для збільшення грудей коштує в середньому 50 доларів.

Однак такий девайс не є ідеальним та має ряд суттєвих недоліків. Наприклад, пристрій може спровокувати обвисання грудей, якщо ви з якоїсь причини припините його використання. Тому, знову ж таки, для збільшення грудей краще користуватися перевіреними засобами, серед яких – крем Бюст Сайз, який вже дуже добре оцінили жінки з усього світу.

Хірургічні методи з використанням жирової тканини

Японські вчені запропонували власний погляд на вирішення одвічної проблеми збільшення грудей. Питання настільки захопило думки жінок всієї планети, що, напевно, не залишилось байдужих до цієї задачі. Тому жителя Японії придумали власний внесок у глобальне питання. Мова йде про хірургічне втручання, проте, все не так просто. Вчені острівної країни провели ряд досліджень, і виявили, що ефективним методом збільшення жіночих грудей є операція, проте без застосування силіконових імплантатів. Нова методика заклечається у використання жіночого жиру з сідниць або з будь-яких інших частин тіла. Звичайно, теорію відразу було перевірено на практиці за участю 40 жінок, які добровільно погодились на експеримент. Результати пройшли вдало, серйозних ускладнень не було помічено, жир прижився в грудях і виглядало все гарно та природно.

Проте, операцію не можна назвати легкою. Їй передує дуже тривалий термін підготовки. По-перше, «позичений» зі стегон чи живота жир треба попередньо збагатити стовбуровими клітинами, а ця процедура надзвичайно складна. Проте, є і позитивні новини – пізніше, збагачену суспензію ввозять за допомогою шприца, це означає, що медицина навчилася збільшувати груди хірургічним методом без надрізів. Більше не буде цих негарних шрамів, які частенько мали дівчата, що колись наважились на клінічне збільшення грудей.

Як результат – бюст дійсно виглядав природно та гарно. Проте, такі хірургічні маніпуляції може витримати лише абсолютно здорова людина після довготривалої консультації та попереднього медичного огляду. І, звичайно, ціна на таку процедуру просто не може бути низькою – порадувати себе методом збільшення грудей, який запропонували японці може лише дуже багата людина. Проте, є і гарні новини – пацієнт отримує подвійний результат – по-перше, гарні груди та елегантний бюст без надрізів, по-друге, зменшення талії або стегон, схуднення.

Народні методи

Жінки прагнули збільшити свої груди не лише в цьому та минулому віках. Пишний бюст цікавив чоловіків протягом всіх історичних процесів. А наші прапрапрабабусі, на жаль, не мали під рукою ні фітнес-тренерів, які б підказали їм певні фізичні вправи для збільшення пружності грудей, ні японських хірургів, що забираючи жир в певній ділянці, вколює їх в молочні залози. Тому з’явились народні методи, згідно з якими, нібито, можна отримати ти гарний великий та пружний бюст. Такі методи народжувалися після певних проб, і більшість з них у нормальної сучасної людини не викликає інших емоцій, окрім веселої посмішки та подиву. Проте, ми не можемо оминути всі ці народні поради уявою, та розкажемо про найпопулярніші та найвідоміші з них.

Отже:

  1. Збільшити бюст за допомогою капусти

Впевнені, ви не раз чули про цей метод або навіть читали про цього ефективність в якомусь журналі. Суть його полягає в тому, щоб додати до харчового раціону якомога більше капусти – це, на думку народних лікарів, допоможе бюсту вирости. Проте, клінічних досліджень з цього приводу не було зроблено в жодній країні світу, а отже стверджувати про ефективність методу не варто. Практично, позитивний вплив капусти на бюст не доведено ніким. Але будь-який лікар може відразу сказати про негативні наслідки такої «дієти».

Та сама народна мудрість любить повторювати – що занадто, то нездраво. Іншими словами, якою не була б корисною капуста, зловживати не можна навіть цим, на перший погляд, звичайнісіньким продуктом. Особливо, коли мова йде про жіноче здоров’я.

Проте однозначно стверджувати про недієвість методу не можна. Але є деякий нюанс – поїдання капусти в великих розмірах може додати до вашої фігури декілька кілограм. Природно, що при збільшенні маси тіла, збільшується і груди, але, певно, це буде не той ефект, на який розраховували жінки, що прагнуть змінити зовнішність на краще. З таким же результатом можна поїдати тістечка и шоколадки, стверджуючи, що вони теж позитивно впливають на розмір грудей.

  1. Збільшити груди за допомогою сирого тіста

Якщо ви ні разу не чули про такий метод, тоді ця інформація може вас дуже повеселити. Так, один із народних методів та рекомендацій говорить про те, що поїдання сирого тіста може збільшити молочні залози жінки. Звичайно, будь-яка освічена людина відразу зрозуміє безглуздість такого методу. Але якщо уважніше його вивчити, можна побачити й небезпеку, яку несе в собі подібна рекомендація. Якщо повірити в подібній народний метод та включити сире тісто в свій раціон, розлади шлунково-кишкового тракту навідаються до вас швидше, ніж ви встигнете перевірити, чи дійство він працює.

На жаль, подібний метод, скоріш за все, було створено в якості невдалого жарту над жінками, для яких власний бюст є проблемою та приводом для стресів. Не треба вірити всьому, що розказують старші люди – не завжди їх досвід кращий і вагоміший вашого.

  1. Збільшення грудей за допомогою пива та шишок хмелю

Очевидно, подібний метод придумали чоловіки, які є більшими прихильниками пінного напою, ніж жінки. Проте, не варто казати, що долі правдоподібності в такій рекомендації немає. Шишки хмелю дійсно містять фітоестрогени у невеликій кількості. Їх концентрація настільки мала, що треба випити хтозна-скільки відер подібної настоянки, щоб отримати хоч який результат. А це вже може запросто бути причиною великих неприємностей, наприклад, збою репродуктивної функції людини.

З пивом ситуація не краща – по-перше, дівчині або жінці, яка захотіла покрасуватися гарним бюстом, доведеться довго смакувати пінним напоєм. По-друге, разом з грудьми, в якості бонусу, дама отримує ще й пивний живіт та боки, декілька зайвих кілограмів та пивний алкоголізм. Що вже казати про запах, який завжди супроводжує любителів пива – такий аромат аж ніяк не личить справжнім дамам.

Фізичні вправи

як збылишити груди миттэво

Те, що фізичні вправи можуть корегувати об’єм та форму грудей ні для кого не секрет. Особливо ефективними є вправи з гантелями. Проте, бажано виконувати ці навантаження в присутності фітнес-тренера, який допоможе правильно налаштувати процес тренувань і зможе корегувати ваші дії. Звичайно, якщо довго та виснажливо виконувати всі рекомендації фахівця, можна підтягнути фігуру та зробити молочні залози більш привабливими. Проте збільшити бюст фізичними вправами можна лише використовуючи крем Bust Salon Spa.

Не забувайте, що приступати до фізичних навантажень варто лише абсолютно здоровій людині. Тому не забудьте звернутися до лікаря за консультацією, якщо все ж вирішили записатися на фітнес. Спорт ніколи не стане зайвим для людини, і якщо все ж груди не збільшаться, то хоч фігура підтягнеться та покращиться самопочуття. А  це не менш важливо, ніж красиві груди. Проте, якщо діяти ефективно, і придбати не лише абонемент до фітнес-клубу, а й крем Bust Salon Spa, можна вбити одразу двох зайців. Проте, не обов’язково витрачатися на дорогі спортклуби – тренуватися можна і зовсім безкоштовно, наприклад, щоранку робити зарядку вдома або бігати. Тільки уявіть, як будуть гарно виглядати ваші «нові» груди, отримані завдяки Bust Salon Spa поруч із підтягнутою та стрункою талією. Вам треба дуже готуватися до компліментів та уваги, яка тепер стане оточувати вас скрізь.

І різні віки жінки шукали методи, як стати кращими, як удосконалити себе, внутрішній світ та зовнішній вигляд. Через те, що найчастіше об’єктом особливої чоловічої уваги стають груди, дами приділяли саме цій частині тіла найбільше уваги. І не дарма – різноманітні опитування, проведені дослідницькими центрами довели, що більшість чоловіків полюбляє дивитися на жіночі перса. На жаль, від цієї правди нікуди не подітися.

Багато хто з жінок незадоволений красою своїх грудей. Хтось волів би мати більший, кращий, більш пружній бюст. І намагаючись вдовольнити свою потребу, жінки вдавалися до різних способів, деякі з яких були вкрай небезпечними. Проте на дворі нове століття, яке принесло нам чимало відкриттів. І одне з них – крем для збільшення молочних залоз Bust Salon Spa.

Клінічні дослідження, які засіб успішно пройшов довели, що він є не тільки результативним та ефективним, а ще й безпечним для здоров’я та не має побічним ефектів. Спробуйте, і нарешті мрія про великий та гарний бюст перестане бути лише мрією та стане реальністю. Чи готові ви до перетворень? Тому не зволікайте!

Замовити крем для збільшення грудей